Data scientist / Data Engineer

Company:
Location: Utrecht

*** Mention DataYoshi when applying ***

Data scientist / Data Engineer

Organisatie

Belastingdienst te Utrecht

Achtergrond opdracht

Het cluster die je gaat versterken, ontwikkelt risicomodellen en dashboards die helpen bij het tegengaan van ondermijning en het opsporen van verhuld vermogen. Het team is klein (6 personen) maar veelzijdig, zo komt zowel praktijkervaring met betrekking tot financiële criminaliteit als kennis van data-science bij elkaar. Binnen dit team zal het jouw rol zijn om de risico-signalen die de toezichthouders hebben vastgesteld te vertalen naar queries in onze databases om deze vervolgens met de data-engineer te vatten in een ETL Pipeline. Als deze set met risico-signalen rijk genoeg is, ben jij in de lead bij het vormen een risico-model waarmee de capaciteit van de toezichthouder zo effectief mogelijk ingezet kan worden.

Achtergrond opdracht

De Belastingdienst houdt toezicht op de naleving van de Wet te voorkoming van Witwassen en het Financieren van Terrorisme (WWFT) voor meerdere branches. Momenteel heeft de concerndirectie Datafundamenten en Analytics (DF&A) een data-gedreven risicomodel in ontwikkeling om dit toezicht te ondersteunen. Samen met de toezichthouders (Bureau Toezicht WWFT) wordt er in de grote dataset die de Belastingdienst rijk is, gezocht naar risico's die wijzen op non-compliant gedrag.

Functie eisen

  • Programmeren, SQL / Terradata;
  • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring.

Competenties

  • Resultaatgericht
  • Teamplayer
  • Analytisch
  • Communicatief vaardig

Wensen

  • Ervaring met SAS is een pré.

Opdracht informatie

Interesse?

Stuur ons dan uiterlijk 21 januari 2021, voor 17.00 uur je recente CV + motivatie voor deze rol, samen met je beschikbaarheid/geplande vakanties en je all-in uurtarief excl. BTW.


De locatie van de uit te voeren werkzaamheden kan i.v.m. COVID-19 afwijken

De werkzaamheden kunnen eventueel vanuit huis worden uitgevoerd.


BijzonderhedenDuur van de opdracht4 maandenStartdatum01.03.2021LocatieUtrechtBrancheRijksoverheidUren per week36e-CF CompetentiesEngineeringAanvraagnummer28588

*** Mention DataYoshi when applying ***

Offers you may like...

  • Robert Walters

    Data Scientist - ML Engineer
    Madrid, Madrid provincia
  • Hinge

    Senior Machine Learning Engineer, Data Science
    New York, NY 10010
  • MGIC

    Data Scientist
    Remote
  • BetterWorks

    Data Scientist
    Remote
  • Ayata

    ML/AI/NLP Data Scientist
    Dallas, TX