EY

(Senior) Machine Learning Engineer w zespole Data ...

Job description

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich.


Możliwości, które na Ciebie czekają:

Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne, oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.


Twoje główne zadania:

Wdrożenie i utrzymanie systemów Sztucznej Inteligencji w zakresie:

 • Opieka nad pełnym cyklem życia modeli Data Science,
 • Budowa REST API dla komponentów Data Science,
 • Automatyzacja deploymentu w środowiskach chmurowych i na infrastrukturze klienta,
 • Pozyskiwanie danych publicznych dostępnych on-line,
 • Web development w zakresie prostych interfejsów.


Umiejętności, które wykorzystasz:

Umiejętność programowania w języku Python w wersjach 2.x oraz 3.x (preferowane 3.x), znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD), doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API, a także znajomość systemu do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach (Docker, Kubernetes). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pozyskiwaniu danych / crawlowaniu serwisów internetowych (scrapy, selenium), doświadczenie w pracy z frameworkami Django oraz Flask lub biblioteką asyncio, znajomość systemów kontroli wersji (GIT), umiejętność utrzymania kodu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami. Ponadto, ważna jest operacyjna znajomość modeli data science, w tym zagadnień związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji i dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie.


Twoje dotychczasowe doświadczenie:

 • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne),
 • Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach.


Docenimy również:

 • Znajomość narzędzi służących do Deep Learningu (Tensorflow, pyTorch, TFX),
 • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive),
 • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP),
 • Doświadczenie w budowaniu skalowalnej infrastruktury w oparciu o Microsoft Azure.


Pasujesz do nas jeśli:

Wyróżniasz się umiejętnością i chęcią pracy w zespole.


Oferujemy:

Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii, dostęp do nowoczesnej infrastruktury obliczeniowej oraz wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów.

 • Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.
 • Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.
 • Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.
 • Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.


Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe kryteria, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Porozmawiamy o szczegółach.


Wyjątkowe doświadczenie w EY to może być Twój projekt.


O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.


Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.


EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Please let the company know that you found this position on this Job Board as a way to support us, so we can keep posting cool jobs.

Similar jobs

Browse All Jobs
Medable
October 23, 2021
Credit Suisse
October 23, 2021

Senior Market Data Analyst

ABB
October 23, 2021