EY

(Senior) Machine Learning Engineer w zespole Data ...

Job description

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi. Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich.


Możliwości, które na Ciebie czekają:

Budujemy komponenty analityczne/ML/AI, konstruujemy prototypy, tworzymy architekturę rozwiązania i czuwamy nad wdrożeniem. Aplikujemy najnowsze algorytmy do pozyskiwania informacji z tekstu, przetwarzamy duże wolumeny danych, tworzymy modele predykcyjne, oraz rozwiązania inteligentnej automatyzacji.


Twoje główne zadania:

Wdrożenie i utrzymanie systemów Sztucznej Inteligencji w zakresie:

 • Opieka nad pełnym cyklem życia modeli Data Science,
 • Budowa REST API dla komponentów Data Science,
 • Automatyzacja deploymentu w środowiskach chmurowych i na infrastrukturze klienta,
 • Pozyskiwanie danych publicznych dostępnych on-line,
 • Web development w zakresie prostych interfejsów.


Umiejętności, które wykorzystasz:

Umiejętność programowania w języku Python w wersjach 2.x oraz 3.x (preferowane 3.x), znajomość architektury rozwiązań AI (w tym rozwiązań chmurowych np. AWS, Azure, GCD), doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API, a także znajomość systemu do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach (Docker, Kubernetes). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pozyskiwaniu danych / crawlowaniu serwisów internetowych (scrapy, selenium), doświadczenie w pracy z frameworkami Django oraz Flask lub biblioteką asyncio, znajomość systemów kontroli wersji (GIT), umiejętność utrzymania kodu zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami. Ponadto, ważna jest operacyjna znajomość modeli data science, w tym zagadnień związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji i dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie.


Twoje dotychczasowe doświadczenie:

 • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki to informatyka, matematyka, statystyka lub pokrewne),
 • Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach.


Docenimy również:

 • Znajomość narzędzi służących do Deep Learningu (Tensorflow, pyTorch, TFX),
 • Znajomość narzędzi służących do przetwarzania dużych zbiorów danych (Hadoop, Spark, Hive),
 • Doświadczenie w dziedzinie przetwarzania języka naturalnego (NLP),
 • Doświadczenie w budowaniu skalowalnej infrastruktury w oparciu o Microsoft Azure.


Pasujesz do nas jeśli:

Wyróżniasz się umiejętnością i chęcią pracy w zespole.


Oferujemy:

Udział w budowie pionierskich rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii, dostęp do nowoczesnej infrastruktury obliczeniowej oraz wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów.

 • Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.
 • Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.
 • Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.
 • Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.


Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe kryteria, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Porozmawiamy o szczegółach.


Wyjątkowe doświadczenie w EY to może być Twój projekt.


O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.


Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.


EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Please let the company know that you found this position on this Job Board as a way to support us, so we can keep posting cool jobs.